NEWSLETTER
Podaj swój e-mail, a nie przegapisz ciekawych wydarzeń w Akademii

ZAPROŚ ZNAJOMYCH
Podaj e-mail znajomej osoby, a otrzyma od nas zaproszenie do Akademii

ZGŁOŚ SZKOŁĘ
Podaj nazwę szkoły, do której chodzisz, a pojawimy się tam z propozycją zajęć

Cennik zajęć w Opolu

Karnety na regularne zajęcia

W ciągu jednego roku każde zajęcia w Akademii Młodego Kucharza są niepowtarzalne i oryginalne. Są one dostosowywane do pór roku i wszelkiego rodzaju świąt. Zajęcia w grupie wiekowej 4-6 lat trwają 1 godzinę zegarową, a zajęcia dla dzieci z pozostałych grup wiekowych trwają 1,5 godziny (2 godz. lekcyjne) i odbywają się raz w tygodniu.

Opłata za karnet na regularne zajęcia w grupie Mały Kucharz (4-6 lat) wynosi 140 zł, a w grupach Młody Kucharz (7-9 lat) i Młody Szef Kuchni (10 i więcej lat) - 180 zł, w tym:

  • udział w 4 zajęciach kursu gotowania,
  • zakup wszystkich niezbędnych składników,
  • woda dla uczestników, dostępna w trakcie zajęć,
  • karty z przepisami do ćwiczeń w domu.

Sprawdź harmonogram zajęć dla grup wiekowych!

Warunkiem rezerwacji miejsca na regularne zajęcia w wybranej grupie jest zgłoszenie uczestnictwa i wpłata pełnej kwoty na rachunek bankowy oddziału w Opolu podany w sekcji KONTAKT.

Zajęcia jednorazowe

W miarę wolnych miejsc dzieci mogą uczestniczyć także jednorazowo w zajęciach. Jedna godzina zajęć w grupie wiekowej 4-6 lat kosztuje 40 zł, a w pozostałych grupach - 50 zł. Cena obejmuje także zakup wszystkich niezbędnych do gotowania składników.

Warunkiem rezerwacji miejsca na zajęcia jednorazowe jest wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa i wpłata pełnej kwoty na rachunek bankowy oddziału w Opolu podany w sekcji KONTAKT.

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem zajęć w Opolu dla poszczególnych grup wiekowych oraz rezerwacji miejsc telefonicznie pod numerem +48 728 328 503 lub mailowo na adres: opole@akademiamlodegokucharza.pl