NEWSLETTER
Podaj swój e-mail, a nie przegapisz ciekawych wydarzeń w Akademii

ZAPROŚ ZNAJOMYCH
Podaj e-mail znajomej osoby, a otrzyma od nas zaproszenie do Akademii

ZGŁOŚ SZKOŁĘ
Podaj nazwę szkoły, do której chodzisz, a pojawimy się tam z propozycją zajęć

Cennik zajęć

Karnety na regularne zajęcia

W ciągu jednego roku każde zajęcia w Akademii Młodego Kucharza są niepowtarzalne i oryginalne. Są one dostosowywane do pór roku i wszelkiego rodzaju świąt. Zajęcia w grupie wiekowej 4-6 lat trwają 1 godzinę zegarową, a zajęcia dla dzieci z pozostałych grup wiekowych trwają 1,5 godziny (2 godz. lekcyjne) i odbywają się raz w tygodniu.

Opłata za karnet na regularne zajęcia w grupie Mały Kucharz (4-6 lat) wynosi 160 zł, a w grupach Młody Kucharz (7-9 lat oraz 10-12 lat) i Młody Szef Kuchni (13-18 lat) - 200 zł, w tym:

  • udział w 4 zajęciach kursu gotowania,
  • zakup wszystkich niezbędnych składników,
  • woda dla uczestników, dostępna w trakcie zajęć,
  • karty z przepisami do ćwiczeń w domu.

Sprawdź harmonogram zajęć dla grup wiekowych!

Warunkiem rezerwacji miejsca na regularne zajęcia w wybranej grupie jest zgłoszenie uczestnictwa i wpłata pełnej kwoty na rachunek bankowy podany w sekcji KONTAKT.

Zajęcia jednorazowe

W miarę wolnych miejsc dzieci mogą uczestniczyć także jednorazowo w zajęciach. Jedna godzina zajęć w grupie wiekowej 4-6 lat kosztuje 50 zł, a w pozostałych grupach - 60 zł. Cena obejmuje także zakup wszystkich niezbędnych do gotowania składników.

Warunkiem rezerwacji miejsca na zajęcia jednorazowe jest wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa i wpłata pełnej kwoty na rachunek bankowy podany w sekcji KONTAKT.

Kulinarne prezenty

Proponujemy zakup pomysłowego prezentu dla dziecka, który przyda się podczas domowego gotowania

  • żółty fartuszek z logotypem Akademii - cena 50 zł

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zajęć oraz rezerwacji miejsc za pomocą formularza zgłoszeniowego lub telefonicznie pod numerem +48 728 328 503.