NEWSLETTER
Podaj swój e-mail, a nie przegapisz ciekawych wydarzeń w Akademii

ZAPROŚ ZNAJOMYCH
Podaj e-mail znajomej osoby, a otrzyma od nas zaproszenie do Akademii

ZGŁOŚ SZKOŁĘ
Podaj nazwę szkoły, do której chodzisz, a pojawimy się tam z propozycją zajęć

Filozofia działania

Inspiracją do założenia Akademii Młodego Kucharza była obserwacja dzieci, które uwielbiają zabawy w kuchni i bardzo często garną się do pomocy podczas gotowania. Często jednak na co dzień nie ma na tyle czasu, aby im pozwolić na swobodę podczas gotowania, bo najczęściej jest przy tym sporo zamieszania i oczywiście dużo sprzątania.

Dlatego stworzyliśmy miejsce kolorowe i bezpieczne, w którym wszelkie kulinarne szaleństwa są dozwolone,  a dzieci mają pełną swobodę w tworzeniu własnych potraw pod czujnym okiem nauczycieli-kucharzy. Chcemy sprawić, aby dziecięce zabawy w kuchni przerodziły się w prawdziwą pasję do urozmaiconego i zdrowego gotowania w dorosłym życiu. Jesteśmy przekonani, że zaangażowanie dzieci i młodzież w proces przygotowywania posiłków oraz pokazanie jak różnorodne potrawy i smaki mogą wyczarować, przyczyni się do wychowania pokolenia zdrowych, pełnych energii młodych ludzi, a w przyszłości świadomych rodziców.

Drodzy Rodzice!

Pamiętajcie, że edukacja kulinarna Waszych dzieci to szansa

na ich zdrowe odżywianie się przez całe życie

Chcemy, aby dzieci od najmłodszych lat uczyły się, jak ważne jest zdrowe odżywianie i jak łatwo można, samodzielnie bądź z pomocą najbliższych, przygotować prawdziwą ucztę dla podniebienia. Mamy nadzieję, że uczestnicy naszych zajęć będą wracali do domu z głowami pełnymi pomysłów na pyszne potrawy i zachęcą całe swoje rodziny do wspólnego gotowania, świetnie się przy tym bawiąc i porządkując zdobytą wiedzę. Jeteśmy przekonani, że zarówno czas spędzony na gotowaniu z rówieśnikami, jak i ten w domu podczas rodzinnego przygotowywania smakołyków będzie cudownym wspomnieniem na długie lata, a ponadto wyposaży dzieci w cenne umiejętności i doświadczenia w dorosłym życiu.

Akademia Młodego Kucharza z zewnątrz

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zajęć i rezerwacji miejsc za pomocą formularza zgłoszeniowego lub telefonicznie pod numerem +48 728 328 503.